Karup Kølvrå Idrætsklub

Book 1:1 samtale
Se adresse

Bestyrelsen-Gymnastik

Man er altid velkommen til at skrive til bestyrelsen på gymnastik@kkik.dk eller kontakte de enkelte bestyrelsesmedlemmer direkte. Se de enkeltes kontaktoplysninger nedenfor. 

Bestyrelsen

Formand og Kasserer:
Jeanne Fallesen
Tlf.: 28 70 81 82
Jeanne.Fallesen@kkik.dk
Næstformand:
Sandra Hårdberg Knudsen
Tlf.: 28 13 70 16
Sandra.Knudsen@kkik.dk
Sekretær:
Charlotte Rønne Dam
Tlf.: 51 20 63 51
Charlotte.dam@kkik.dk
Suppleant:
Rosita Meironaite
Rosita.Meironalte@kkik.dk
Suppleant:
Marianne Kvist Eeg
Marianne.Eeg@kkik.dk
Suppleant:
Amanda Lysdal Jensen
Amanda.Lysdal@kkik.dk
Suppleant:
Tonje Spencer
Tonje.Spencer@kkik.dk

Udvalg

It-Udvalg:
Conventus og Hjemmeside

Jannick Koch Wienike
Jannick.Koch.Wienike@kkik.dk
Karup - Kølvrå Idrætsklub
Lindevej 5
7470 Karup J
Telefon: 60 94 00 34
E-mail: kkik@kkik.dk
CVR: 13244928
Log ind
     
Karup - Kølvrå Idrætsklub | Formand: Jesper Kjelgaard | Lindevej 5 | 7470 Karup J | Tlf.: 60 94 00 34