Karup Kølvrå Idrætsklub

Book 1:1 samtale
Se adresse

Bestyrelsen-Gymnastik

Man er altid velkommen til at skrive til bestyrelsen på kkikgymnastik@gmail.com eller kontakte de enkelte bestyrelsesmedlemmer direkte. Se de enkeltes kontaktoplysninger nedenfor. 

Formand:
Jeanne Fallesen
Lindevej 5, 7470 Karup
Tlf.: 28 70 81 82
Jeanne.Fallesen@kkik.dk


Næstformand:
Sandra Hårdberg Knudsen
Tlf.: 28 13 7016
Sandra.Knudsen@kkik.dk


Kasserer:
Helle Conchas
Helle.Conchas@kkik.dk


Sekretær:
Louise Styr Pedersen
Louise.Pedersen@kkik.dk


Bestyrelsesmedlem:
Jannick Koch Wienike
Jannick.koch.Wienike@kkik.dk


Suppleant:
Christina Hammarkvist
Christina.Hammarkvist@kkik.dk


Suppleant:
Charlotte Rønne Dam
Charlotte.dam@kkik.dk

Karup - Kølvrå Idrætsklub
Lindevej 5
7470 Karup J
Telefon: 60 94 00 34
E-mail: kkik@kkik.dk
CVR: 13244928
Log ind
     
Karup - Kølvrå Idrætsklub | Formand: Jesper Kjelgaard | Lindevej 5 | 7470 Karup J | Tlf.: 60 94 00 34